Kalender

Jaar
Regio
Soort
Competitie
Kampioenschap
Terug naar Kalender
Selectiehulp
Datum
Evenement
Soort
22-05-2019
Berliner Firmenlauf
Wedstrijd: wegwedstrijd
25-05-2019
Move Forward TeamFundag voor Battle gangers
Clinic/workshop
25-05-2019
NHC 5 : 5e Move Forward Handbike Marathon Utrecht 2019
Wedstrijd: wegwedstrijd
25-05-2019
Erbens vechtdal tour
Toerevenement
25-05-2019 - 26-05-2019
UCI C1 : Ain Handi Tour , Bourg en Bresse
Wedstrijd: weg + tijdrit
26-05-2019
Stuttgart-Lauf
Wedstrijd: wegwedstrijd
26-05-2019
NHC 6 : Jeugdronde van Veendam
Wedstrijd: wegwedstrijd
26-05-2019
Wellspect Amstel Gold Handbike Xperience in Valkenburg
Toerevenement
30-05-2019 - 02-06-2019
4 Etappe race UCI C1 European Paracycling games
Overig
30-05-2019 - 01-06-2019
3-daags Handbike evenement Lemele
Toerevenement
31-05-2019 - 01-06-2019
Race across Germany Solo
Toerevenement
01-06-2019
Open training KNWU, Papendal
Trainingskamp
02-06-2019
Rhein-Ruhr Marathon Duisburg (HCT)
Wedstrijd: wegwedstrijd
02-06-2019
Europamarathon Görlitz
Wedstrijd: wegwedstrijd
05-06-2019 - 09-06-2019
UCI C1 : Road Paracycling Pan American Circuit
Wedstrijd: weg + tijdrit
08-06-2019 - 10-06-2019
UCI C1 : Cologne Classic
Overig
13-06-2019
Handbike Battle
Wedstrijd: wegwedstrijd
15-06-2019 - 16-06-2019
UCI C1 Swiss Serie
Wedstrijd: weg + tijdrit
16-06-2019
Tour de Ahrtal
Toerevenement
16-06-2019
Harlingerland-Volgslauf
Wedstrijd: wegwedstrijd
16-06-2019
Bergedorfer Citylauf
Wedstrijd: wegwedstrijd
16-06-2019
Buchholzer Stadtlauf
Wedstrijd: wegwedstrijd
19-06-2019
NK tijdrijden
Wedstrijd: tijdrit
22-06-2019
Tour de Rotterdam
Toerevenement
23-06-2019
NHC 7 : Ronde van Utrecht
Wedstrijd: wegwedstrijd
23-06-2019
TT-Run
Toerevenement
23-06-2019
Stadionlauf Köln
Wedstrijd: wegwedstrijd
29-06-2019 - 30-06-2019
UCI C1 : Paracycling Bira (Bilbao)
Wedstrijd: weg + tijdrit
29-06-2019
Isselhorster Nacht
Wedstrijd: wegwedstrijd
29-06-2019
NHC 8 : Paragames Breda
Wedstrijd: wegwedstrijd
05-07-2019 - 07-07-2019
Race across Germany solo
Toerevenement
06-07-2019 - 07-07-2019
UCI C1 : Paracycling Europa Cup 2019 (Elzach)
Wedstrijd: weg + tijdrit
06-07-2019 - 07-07-2019
Sallands Mooiste (Haarle)
Toerevenement
06-07-2019
Open training KNWU, Papendal
Trainingskamp
07-07-2019
Int. Rollstuhlmarathon Heidelberg
Wedstrijd: wegwedstrijd
14-07-2019
NHC 9 : Obdam
Wedstrijd: wegwedstrijd
14-07-2019
Rhöner Kuppenritt
Wedstrijd: wegwedstrijd
20-07-2019 - 21-07-2019
UCI C1 : 2° Trofeo A.R.I.S. - 1° Memorial Walter Corradin (Dueville (VI))
Wedstrijd: weg + tijdrit
22-07-2019
NHC 10 : Criterium van Delden
Wedstrijd: wegwedstrijd
22-07-2019
Aankoppelhanbike Criterium Delden
Wedstrijd: wegwedstrijd
23-07-2019 - 26-07-2019
29e Twentse Rolstoelvierdaagse (afgelast)
Toerevenement
02-08-2019
NHC 11 : Raboronde Heerlen
Wedstrijd: wegwedstrijd
03-08-2019
Open training KNWU, Papendal
Trainingskamp
08-08-2019 - 11-08-2019
UCI Para-cycling Road World Cup - Baie-Comeau (Road)
Wedstrijd: weg + tijdrit
17-08-2019
NHC 12 :Adelante on Wheels Tijdrit
Wedstrijd: tijdrit
18-08-2019
NHC finale : Adelante Challenge (finale)
Wedstrijd: wegwedstrijd
31-08-2019
Grosse Weserrunde
Wedstrijd: wegwedstrijd
31-08-2019 - 01-09-2019
Open training KNWU, Papendal
Trainingskamp
01-09-2019
Fränkische Schweiz-marathon
Wedstrijd: wegwedstrijd
07-09-2019 - 08-09-2019
Vondel Games
Wedstrijd: weg + tijdrit
Delen

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners