EHC Lobbach

04-08-2012
EHC Lobbach
Lobbach
Wedstrijd: wegwedstrijd
EHC
Overig
MH2
PlaatsSt.N. NaamClubRd tijd
142Franek, David (FRA) Stade Français Paris 71:05:16
241Berset, Jean-Marc (SUI) Schweizer Paraplegiker V.71:05:18
350Weber, Lukas (SUI) RCZ Switzerland 71:05:18
443Ablinger, Walter (AUT) RSC heindl OOE 71:05:28
547Deberg, Jean-Francois (BEL) Rolling Lions 71:09:01
652Bäumann, Stefan (GER) BPRSV Cottbus 71:09:01
7129Weber, Max (GER) TSV Obergünzburg 71:09:01
855Narce, Ludovic (FRA) C.S.B.J.Handisport 71:09:12
944Tomanek, Jan (CZE) Fany cycling team 71:12:25
1046Assas, Mehrez (FRA) Stade Français Paris 71:12:25
1151Putz, Manfred (AUT) Otto Bock Team 71:13:45
1264Szesny, Richard (FRA) A.S.H.P.A. STRASBOURG 71:13:52
1362Corps-Bell, Alistair (GBR) UK HANDCYCLING ASSOCIATION 71:15:34
1448Neuske, Markolf (GER) Team PRO ACTIV / VFR + RSG Ludwigsbu... 71:16:01
1557Di Bari, Saverio (ITA)SportAbili/Achilles 71:16:51
1679Freitag, Ulli (GER) Team Medica 61:05:41
1754Sigg, Winfried (GER) Radsport Rhein Neckar 61:07:09
1859Massard, Stephane (FRA) TEAM HANDBIKE COMTOIS 61:07:15
1965Döringer, Jürgen (GER) Otto Bock Team 61:07:42
2049Siska, Michal (CZE) Nutrend Specialized Team 61:08:38
21127Kwiatkista, Klaus (GER) Michelstadt 61:10:05
2274Pettersen, Borge (NOR) CK Victoria 61:10:06
2386Reinmuth, Jörg (GER) Team Rehability 61:11:54
2466Blanke, Roland (GER) BSG OFFENBURG 61:12:09
2568Epting, Thomas (GER) Team Pro Activ/RSKV Tübingen 61:12:58
2645Gilgen, Luca (SUI) GP Ticino 61:13:06
2772Delahegue, Patrice (FRA) TEAM HANDBIKE COMTOIS 61:13:28
2883Fratini, Luciano (LUX) ACT Kopstal Lux Rollers 61:16:24
2981Müller, Friedhelm (GER) Team Medica 61:16:25
3085Weiland, Michael (GER) Team Medica 61:17:24
3169Kohler, Bernd (GER) ProActiv - RSKV Tübingen 51:05:49
3282Schmid, Florian (GER) Hungry Mugels51:07:00
3377Ritter, Patrik (GER) Team Medica 51:07:25
3480Gideman, Christian (FRA) Team Piscines Waterair Mulhouse 51:09:35
35125Lehmann, Andreas (GER) Team Rehability 51:10:16
3678Bauknecht, Karlheinz (GER) Team Pro Activ / RSKV Tübingen 51:12:36
3784Verazzi, Mathieu (FRA) TEAM HANDBIKE COMTOIS 51:13:12
3871Malardier, Geoffroy (FRA) Stade Français Paris 51:18:28
3975Küttenbaum, Jürgen (GER) Ringsport Freiburg/RVC Reute 51:21:29
DNF 53Pieper, Jörg (GER) Team Sopur / GC Nenndorf  DNF
DNF 67Strysack, Benjamin (GER) Team Wheeltags  DNF

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners