Delen

UCI Swiss series wegwedstrijd

10-06-2018
UCI Swiss series wegwedstrijd
Schenkon
Wedstrijd: wegwedstrijd
UCI C1
Overig
Overall
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3
1.MH1179Früh, Benjamin SUIRC Zürich / Cycling3 / VC Pfaffnau-Roggliswil201:38:37-46:45:0051:51:00   
2.MH1178Bachmaier, Ernst AUTRSC heindl OÖ/BSV Salzburg201:40:50+2:13,2847:43:0053:05:00   
3.MH1181Jahoda, Patrik CZENutrend Specialized Racing201:45:42+7:05,0047:24:0058:16:00   
4.MH1182Mikolajczyk, Rafal POLStart Wroclaw201:54:13+15:36,7354:41:0059:31:00   
5.MH1180Hofer, Daniel AUTRSC Heindl OÖ202:10:59+32:22,8764:17:0066:42:00   
               
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3  
1.MH2173Marchal, Christophe FRAEtoile Handisport St-Nabord201:23:28-41:45:0041:42:00   
2.MH2175Schattauer, Wolfgang AUT 201:23:378,941:44:0041:51:00   
3.MH2176Wittwer, Reto SUI 201:37:05+13:36,9446:42:0050:21:00   
               
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3  
1.MH3114Frei, Heinz SUIPara Racing Team301:34:41-31:26:0030:57:0032:16:00  
2.MH3106Boric, Drazen GERTeam Sunrise301:34:421,0431:28:0030:56:0032:16:00  
3.MH3104Bito, Sidney NEDUWTC301:37:11+2:30,0031:28:0031:38:0034:03:00  
4.MH3120Mestroni, Federico ITATrirace Handcycling Team301:37:12+2:31,7031:27:0031:38:0034:06:00  
5.MH3108Conforti Totisco, Claudio ITATeam mtb bee and bike Bregnano301:37:14+2:32,8331:27:0031:39:0034:06:00  
6.MH3128Villiger, Cornel SUIPara Racing Team / RCZS301:39:05+4:24,7931:26:0032:46:0034:51:00  
7.MH3105Bobst, Hansruedi SUIRC Solothurn301:39:08+4:27,3231:36:0032:37:0034:53:00  
8.MH3124Sletten, Öivind NORHarstad Cykleklub301:45:45+11:04,5931:48:0035:24:0038:32:00  
9.MH3115Gilgen, Luca SUIINSUPERABILI301:47:40+12:59,5931:56:0035:16:0040:27:00  
10.MH3109Di Bari, Saverio ITATrirace Handcycling Team301:49:19+14:38,3833:33:0035:44:0040:00:00  
11.MH3122Parnack, Renee GERBPRSV301:50:41+15:59,9534:23:0039:10:0037:06:00  
12.MH3127Versluis, Dave NEDKNWU JCF Paracycling Talent Team301:56:54+22:13,1636:55:0039:17:0040:41:00  
13.MH3112Fankhauser, Nick SUIPara Racing Team301:56:55+22:14,8237:23:0038:46:0040:45:00  
14.MH3113Francione, Paolo ITAIntegrabili Handbike Team302:04:52+30:11,0139:55:0040:32:0044:23:00  
15.MH3107Chinelli, Davide SUIINSUPERABILI302:10:24+35:43,8042:42:0042:18:0045:23:00  
16.MH3111Donghi, Gian Paolo SUIINSUPERABILI201:47:49+13:08,1852:40:0055:08:00   
DNFMH3102Ablinger, Walter AUTRSC heindl Oberösterreich0 DNF     
DNFMH3116Hielkema, Mischa NEDWV Breda0 DNF     
               
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3  
1.MH4145Wilk, Rafal POLSport Jest Jeden301:28:56-28:38:0029:49:0030:27:00  
2.MH4135Giera, Krystian POLVeloAktiv301:29:1518,9428:38:0029:50:0030:45:00  
3.MH4136Gritsch, Alexander AUTSportunion Tarrenz / Behindertensportverein Region Imst301:34:41+5:44,9228:39:0030:52:0035:09:00  
4.MH4134Frohofer, Felix SUICycling3 / RC Zürich / VC Rain301:34:46+5:50,1628:39:0030:51:0035:14:00  
5.MH4141Libanore, Athos SUIINSUPERABILI301:39:21+10:24,5830:40:0033:19:0035:21:00  
6.MH4142Recher, Fabian SUIPara Racing Team301:39:21+10:24,7429:07:0034:49:0035:23:00  
7.MH4137Heine, Olaf GERadViva-Handbiketeam / GC Nendorf301:43:31+14:35,0631:59:0035:20:0036:11:00  
8.MH4131Botti, Andrea ITATrirace Handcycling Team301:47:56+18:59,7733:54:0036:38:0037:22:00  
9.MH4132Chammartin, Nicolas SUICFR Fribourg301:48:06+19:09,4834:13:0036:20:0037:32:00  
10.MH4140Käser, Swen SUIPara Racing Team302:03:34+34:37,7536:57:0042:15:0044:20:00  
11.MH4143Stöckli, Philippe SUIRC Zentralschweiz302:16:16+47:19,6839:01:0044:03:0053:11:00  
               
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3  
1.MH5148De Vries, Tim NEDUWTC301:36:22-32:29:0031:31:0032:21:00  
2.MH5150Reekers, Johan NED 301:36:230,7930:39:0031:40:0034:03:00  
3.MH5147Costa, Luis PORSporting/Tavira-Paracycling301:36:230,8830:39:0031:39:0034:03:00  
4.MH5151Valize, Mitch NEDKNWU JCF Paracycling Talent Team301:39:16+2:54,0730:40:0033:19:0035:17:00  
5.MH5149Eberle, Walter LIEBehindertenverband Liechtenstein301:58:04+21:41,1537:02:0039:14:0041:47:00  
               
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3  
1.WH3167Antosova, Katerina CZECerni kone201:12:00-35:31:0036:28:00   
2.WH3168Egger, Elisabeth AUTRSC heindl OÖ201:39:04+27:04,4048:35:0050:29:00   
               
PlClassNr.NameLicNationTeam/VereinRdZeitzurückRd1Rd2Rd3  
1.WH4162Jansen, Jennette NEDMastersCyclingTeam201:11:29-35:27:0036:01:00   
2.WH4161Graf, Sandra SUIRC St. Gallen Parateam201:12:0737,335:27:0036:38:00   
3.WH4165Stöckli, Sandra SUIVC Eschenbach201:20:51+9:21,5939:15:0041:35:00   
4.WH4163Pijahn, Yvonne GERBPRSV Cottbus201:29:04+17:34,6443:09:0045:54:00   

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners