EHC Knutwil

02-06-2012
EHC Knutwil
Knutwil
Wedstrijd: tijdrit
EHC
Overig
MH2
PlaatsstartnrUCI codeNaamTeamklassetijdachterstand
1135SUI19580128 Frei Heinz TopEnd MH2 29:13.5 
2139FRA19740909 Franek David Stade Français Paris MH2 29:55.1 41.6
3137ITA-1973/06/03 Podesta Vittorio BARILLA BLU TEAM by ACHILLES MH2 29:57.6 44.1
4140SUI19600712 Berset Jean-Marc  MH2 30:07.9 54.4
5138AUT19690512 Ablinger Walter RSC heindl Oberösterreich MH2 30:24.0 1:10.5
6136SUI19690928 Weber Lukas RCZ Zürich MH2 30:31.0 1:17.5
7129RSA19670203 McCreadie Stuart  MH2 30:52.1 1:38.6
8131AUT19690724 Putz Manfred  MH2 31:42.3 2:28.8
9134FRA19680614 Narce Ludovic C.S.B.J.Handisport MH2 31:44.7 2:31.2
10130GER19640809 Weber Max  MH2 32:07.1 2:53.6
11133FRA19851123 Assas Mehrez Stade Français Paris MH2 32:58.3 3:44.8
12105FRA19750415 Leray Gregory Road Runner HS MH2 33:17.6 4:04.1
13128CZE19870630 Tomanek Jan Fany cycling team MH2 33:41.7 4:28.2
14118AUS19910905 Welsh Alexander  MH2 34:00.0 4:46.5
15116FRA19610319 Szesny Richard A.S.H.P.A. Strasbourg MH2 34:05.7 4:52.2
16125ITA-1975-02-23 Di Bari Saverio SPORTABILI/ACHILLES MH2 34:47.8 5:34.3
17121SUI19631106 Bobst Hansruedi RC-Solothurn MH2 35:02.2 5:48.7
18132FRA19810518Declerk Sébastien  MH2 35:17.1 6:03.6
19100BEL19730503 Felies Nico Best Of Europe Handbike Team MH2 35:36.3 6:22.8
2096AUT19700505 Bechter Thomas RC-ENJO Vorarlberg MH2 35:44.6 6:31.1
21127GER19660408 Pieper Jörg Team Sopur / GC Nenndorf MH2 35:57.2 6:43.7
22115CZE19770820 Siska Michal Nutrend Specialized team MH2 36:10.0 6:56.5
23114GER19611229 Sigg Winfried Radsport Rhein Neckar MH2 36:14.8 7:01.3
24110GER19640524 Neuske Markolf Team PRO ACTIV/RSG Ludwigsburg MH2 36:20.8 7:07.3
25124SUI19661206 Gilgen Luca GP Ticino MH2 36:21.9 7:08.4
26117GER19580716 Weiß Siegfried  MH2 36:57.6 7:44.1
2798ITA19750221 Conforti Claudio  MH2 37:58.8 8:45.3
28111AUS19910815 Quinlan Harley  MH2 38:03.3 8:49.8
29112FRA19731022 Riadh Tarsim  MH2 39:21.6 10:08.1
30120SUI19700105 Marti Albert Rollstuhlclub Winterthur-Schaf MH2 39:38.8 10:25.3
3199BEL19700416D'Hulster Ward THE SPIRIT OF HANDCYCLING MH2 40:37.0 11:23.5
32109FRA19610912 Moyses Patrick  MH2 43:45.5 14:32.0
33123SUI19731010 Donghi Gian Paolo GPT TICINO MH2 47:41.0 18:27.5
34102ALB19690618 Doku Haki GS RANCILIO MH2 48:26.0 19:12.5
35122SUI19710302 Chinelli Davide GPT Ticino MH2 49:53.8 20:40.3
36104GER19620307 Küttenbaum Jürgen Ringsport Freiburg RVC Reute MH2 51:42.6 22:29.1
37106FRA19700502Lombard David  MH2 58:51.8 29:38.3
DNS97FRA19612304 Bortoluzzi Marcel  MH2  
DNS 101FRA19690223 Gidemann Christian  MH2  
DNS 103AUT19620806 Hoermann Harald RSC Unterland/ Raiffeisen RadcMH2  
DNS 107FRA19740324 Martel Fabrice  MH2  
DNS 108CZE19780715 Liška Radim  MH2  
DNS 113SLE19800622 Sesay Mohamed  MH2  
DNS 119SUI19841124Martins André GPTicino MH2  
DNS 126GBR19630811 Wickham Rob Team Bromakin MH2  

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners