C1 Parabiago tijdrit

04-05-2019
C1 Parabiago tijdrit
Parabiago
Wedstrijd: tijdrit
UCI C1
Overig
Overall
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH1144MILANESI MarcoITA 4300:39:38 
MH1243MIKOLAJCZYK RafalPOL 2900:40:14 
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH2166PERNA FrancescoITA 3700:28:!2 
MH2262ANDRIYESH DavydUKR 1700:28:48 
MH2364PIERAGOSTINI IgorITA 4400:28:55 
MH2465GAUDIELLO FlavioITA 3800:29:12 
MH2559DI BELLA Juan CarlosITA 3800:29:49 
MH2661MARZOCCHI FabioITA 2300:34:10 
MH2763VILLA FredericoITA 3300:42:55 
MH29960ROSSETTI MarioITA 50 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH31123TESSON VincentFRA 2800:19:37 
MH32139CONFORTI TOTISCO ClaudioITA 4400:19:48 
MH33144MOSCATELLO AlessandroITA 4300:20:49 
MH34143CORTINI DavideITA 4200:21:23 
MH35128CHIAROLLA SimoneITA 3000:21:25 
MH36124DI BARI SaverioITA 4400:21:28 
MH37135MARTINS AndréSUI 3500:22:36 
MH38130FIERAMOSCA FrancescoITA 3500:22:56 
MH39131BOZZI EldoITA 5400:23:05 
MH310129CATANIA MarcoITA 4600:23:13 
MH311142FITTIPALDI GioacchinoITA 2600:23:23 
MH312132PINI MartinoITA 2700:23:29 
MH313140NEGRI MorenoITA 4900:23:32 
MH314134CHINELLI DavideSUI 4800:25:26 
MH315141SANDULLO CiroITA 4700:26:12 
MH316136FERRARONI DarioITA 4000:28:38 
MH317138BATTOCCHIO GiampietroITA 5600:43:13 
MH318137QUACQUARELLI GiuseppeITA 5701:04:41 
MH3 145ARNABOLDI BrunoITA 62 DNS
MH3 133BRIGO RobertoITA 49 DNS
MH3 127PRELEC LorenzoITA 44 DNS
MH3 125PODESTA VittorioITA 46 DNS
MH3 122KUZNETSOV RuslanRUS 39 DNS
MH3 121PARFELYUK IvanRUS 31 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH4145WILK RafalPOL 4500:18:38 
MH4254PACHECO FlávioPOR 3400:20:18 
MH4357BOTTI AndreaITA 3800:20:26 
MH4451LASCARO VitoITA 4900:20:34 
MH4547MARINI DamianoITA 3700:20:35 
MH4646TONOLI FrancoITA 6000:20:48 
MH4749LIBANORE AthosSUI 4300:21:17 
MH4856LUCARELLI PaoloITA 4000:23:02 
MH4952RAMETTA AurelioITA 4500:27:01 
MH41048CANDIDO Felice GiulianoITA 5527:48,8 
MH411126CASADEI LucaITA 4727:48,9 
MH41250ALTEA RobertoITA 5700:36:44 
MH4 55D'ONOFRIO AlessandroITA 33 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH51146COSTA LuisPOR 4600:19:19 
MH52147REEKERS JohanNED 6200:19:39 
MH53151BOVE FabrizioITA 5800:20:44 
MH54152LAURIA InnocenzoITA 4400:24:19 
MH55149DE CORTES MirkoITA 4300:24:37 
MH56109AMBROSINI DaniloITA 4300:27:57 
MH5 148ZANARDI AlessandroITA 53 DNS
MH5 150CHIAPPETTA MassimoITA 46 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH21110AMADEO RobertaITA 4900:27:44 
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH3175DOBRICA Ionela RoxanaROU 3400:27:42 
WH3272MONTAGNOLI ElisaITA 2400:42:38 
WH3 74MARTINS MALAVAZZI JadyBRA 25 DNS
WH3 76ZHESTKOVA AnnaRUS 18 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH4167JANSEN JennetteNED 5100:21:07 
WH4269MOSHKOVICH SvetlanaRUS 3600:21:26 
WH4368STÖCKLI SandraSUI 3400:23:41 
WH4473PAN SilkeSUI 4600:24:08 
WH4570COLOSIO GraziaITA 6000:33:10 
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH5187ZICCARDI LorenaITA 3500:29:15 

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners