C1 Parabiago wegwedstrijd

05-05-2019
C1 Parabiago wegwedstrijd
Parabiago
Wedstrijd: wegwedstrijd
UCI C1
Overig
Overall
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH1143MIKOLAJCZYK RafalPOL 2901:12:47 
MH1244MILANESI MarcoITA 4301:27:20 
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH2266PERNA FrancescoITA 3701:14:52 
MH2362ANDRIYESH DavydUKR 1701:16:12 
MH2164PIERAGOSTINI IgorITA 4401:12:53 
MH2465GAUDIELLO FlavioITA 3801:16:28 
MH2559DI BELLA Juan CarlosITA 3801:20:17 
MH2661MARZOCCHI FabioITA 2301:25:51 
MH2 63VILLA FredericoITA 33 DNS
MH2 60ROSSETTI MarioITA 50 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH31139CONFORTI TOTISCO ClaudioITA 4401:10:42 
MH32123TESSON VincentFRA 2801:10:42 
MH33133BRIGO RobertoITA 4901:13:16 
MH34143CORTINI DavideITA 4201:13:54 
MH35128CHIAROLLA SimoneITA 3001:13:54 
MH36124DI BARI SaverioITA 4401:13:55 
MH37144MOSCATELLO AlessandroITA 4301:13:56 
MH38135MARTINS AndréSUI 3501:17:11 
MH39130FIERAMOSCA FrancescoITA 3501:18:03 
MH310131BOZZI EldoITA 5401:13:13 
MH311132PINI MartinoITA 2701:14:52 
MH312129CATANIA MarcoITA 4601:15:37 
MH313140NEGRI MorenoITA 4901:17:31 
MH314134CHINELLI DavideSUI 4801:11:33 
MH315145ARNABOLDI BrunoITA 6201:12:23 
MH316142FITTIPALDI GioacchinoITA 2601:14:09 
MH317138BATTOCCHIO GiampietroITA 5601:18:26 
MH3 141SANDULLO CiroITA 47 DNS
MH3 136FERRARONI DarioITA 40 DNS
MH3 137QUACQUARELLI GiuseppeITA 57 DNS
MH3 121PARFELYUK IvanRUS 31 DNS
MH3 122KUZNETSOV RuslanRUS 39 DNS
MH3 125PODESTA VittorioITA 46 DNS
MH3 127PRELEC LorenzoITA 44 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH4145WILK RafalPOL 4501:05:37 
MH4257BOTTI AndreaITA 3801:10:46 
MH4347MARINI DamianoITA 3701:10:47 
MH4454PACHECO FlávioPOR 3401:10:47 
MH4549LIBANORE AthosSUI 4301:11:41 
MH4646TONOLI FrancoITA 6001:11:43 
MH4751LASCARO VitoITA 4901:13:17 
MH4856LUCARELLI PaoloITA 4001:08:36 
MH4952RAMETTA AurelioITA 4501:12:30 
MH41048CANDIDO Felice GiulianoITA 5501:14:44 
MH411126CASADEI LucaITA 4701:14:55 
MH41250ALTEA RobertoITA 5701:24:17 
MH4 55D'ONOFRIO AlessandroITA 33 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
MH41146COSTA LuisPOR 4601:10:40 
MH42147REEKERS JohanNED 6201:10:40 
MH43151BOVE FabrizioITA 5801:17:12 
MH44152LAURIA InnocenzoITA 4401:18:42 
MH4 149DE CORTES MirkoITA 43 DNS
MH4 109AMBROSINI DaniloITA 43 DNS
MH4 148ZANARDI AlessandroITA 53 DNS
MH4 150CHIAPPETTA MassimoITA 46 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH11110AMADEO RobertaITA 4900:27:44 
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH3175DOBRICA Ionela RoxanaROU 3401:20:23 
WH3 72MONTAGNOLI ElisaITA 24 DNS
WH3 74MARTINS MALAVAZZI JadyBRA 25 DNS
WH3 76ZHESTKOVA AnnaRUS 18 DNS
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH4167JANSEN JennetteNED 5101:10:56 
WH4269MOSHKOVICH SvetlanaRUS 3601:14:09 
WH4368STÖCKLI SandraSUI 341LAP
WH4473PAN SilkeSUI 461LAP
WH4570COLOSIO GraziaITA 602LAP
        
ClassRankBIBRiderNationAgeResultIRM
WH5187ZICCARDI LorenaITA 3500:29:15 

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners