EHC Schenkon

03-06-2012
EHC Schenkon
Schenkon
Wedstrijd: wegwedstrijd
EHC
Overig
MH2
PlaatsNaam en VoornaamNatTeam/Plaatstijdachterstandstartnrkm/h Ronde 1Ronde 2Ronde 3
1.Franek DavidFRAStade Français Paris1:35.27,0------10438,53330.252.31.4710.33.131.
2.Berset Jean-MarcSUIBulle1:35.29,90.02,9-10138,51330.253.31.453.33.182.
3.Ablinger WalterAUTRSC Heindl Oberösterreich1:35.30,60.03,6-10538,50930.251.31.467.33.182.
4.Podesta VittorioITABarilla Blu Team by Achilles1:35.30,70.03,7-10638,50830.264.31.452.33.195.
5.Weber MaxGERD-Obergünzburg 1:35.31,20.04,2-11138,50530.265.31.454.33.184.
6.Weber LukasSUIRC Zürich1:35.35,70.08,7-10238,47430.268.31.466.33.226.
7.Narce LudovicFRAC.S.B.J.Handisport1:35.44,50.17,5-10738,41530.2710. 31.468.33.307.
8.Frei HeinzSUITopEnd1:35.44,70.17,7-10338,41430.267.31.441.33.338.
9.Mccreadie StuartRSARSA-Houts Bay1:35.56,30.29,3-11238,33730.279.31.479.33.419.
10.Assas MehrezFRAStade Français Paris1:36.25,50.58,5-10838,14330.265.31.465.34.1210.
11.Putz ManfredAUTA-Grafendorf bei Hartberg1:43.56,08.29,0-11035,38830.3011.34.3511.38.4920.
12.Leray GregoryFRARoad Runner HS1:44.51,09.24,0-13735,07830.4712.35.5618.38.0719.
13.Bobst HansruediSUIRC-Solothurn1:45.45,510.18,5-12034,77733.0520.35.1612.37.2416.
14.Tomanek JanCZEFany Cycling Team1:45.46,010.19,0-11334,77433.0317.35.1915.37.2315.
15.Di Bari SaverioITASportabili1:45.51,510.24,5-11634,74430.5713.37.2626.37.2817.
16.Szesny RichardFRAA.S.H.P.A. Strasbourg1:47.19,611.52,6-12534,26933.0214.36.5525.37.2214.
17.Declerk SébastienFRAF-Cappelle la Grande1:47.23,511.56,5-10934,24833.0215.35.1913.39.0121.
18.Sigg WinfriedGERRadsport Rhein Neckar1:47.26,311.59,3-12734,23333.0316.35.1914.39.0422.
19.Riadh TarsimFRAF-Villeneuve St Georges1:47.32,912.05,9-12834,19834.1827.36.3319.36.4012.
20.Quinlan HarleyAUSAUS-Cronulla1:47.33,512.06,5-12934,19534.1422.36.3822.36.4011.
21.Bechter ThomasAUTRC-ENJO Vorarlberg1:47.35,612.08,6-14734,18433.0419.35.2117.39.0923.
22.Pieper JörgGERTeam Sopur / GC Nenndorf1:47.46,412.19,4-11434,12733.0418.35.2116.39.2124.
23.Welsh AlexanderAUSAUS-Cronulla1:47.58,712.31,7-12334,06234.1623.36.3420.37.0613.
24.Siska MichalCZENutrend Specialized team1:48.43,113.16,1-12633,8334.1725.36.3621.37.4918.
25.Gilgen LucaSUIGP Ticino1:50.30,515.03,5-11733,28234.1121.36.4123.39.3725.
26.Neuske MarkolfGERTeam PRO ACTIV / VFR + RSG Lud1:50.49,815.22,8-13233,18534.1826.36.4624.39.4526.
27.Felies NicoBELBest Of Europe Handbike Team1:51.54,116.27,1-14132,86834.1724.37.5127.39.4526.
28.Doku HakiALBGS Rancilio2:03.50,928.23,9-13929,69736.1029.41.5428.45.4531.
29.Conforti ClaudioITAI-Porlezza (CO)2:05.18,429.51,4-14329,35137.5730.43.0131.44.1929.
30.Martel FabriceFRAF-Creteil2:05.31,930.04,9-13429,29939.5532.42.3229.43.0428.
31.D'Hulster WardBELThe Spirit of Handcycling2:07.57,732.30,7-14228,74239.5633.42.3430.45.2630.
32.Moyses PatrickFRAF-Ungersheim2:17.25,241.58,2-13326,76440.0735.45.2832.51.4935.
33.Marti AlbertSUIRC Winterthur-Schaffhausen2:17.27,642.00,6-12226,75639.5734.47.5833.49.3234.
34.Donghi Gian PaoloSUIGP Ticino2:21.15,445.48,4-11826,03744.3936.48.5935.47.3632.
35.Chinelli DavideSUIGP Ticino2:21.18,245.51,2-11926,02944.4137.48.4134.47.5533.
36.Weiß SiegfriedGERD-Hohenstadt1:12.14,2next Rd 2-124---34.1928.----------------
37.Lombard DavidFRAF-Laneuveville Devant           

Uitgelicht

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners

Partners

uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners uitgelicht en partners