vlag de Worldcup Elzach

Datum
Evenement
Plaats
Soort
Competitie
Kampioenschap
Divisie
24-07-2015
Worldcup Elzach
Elzach
Wedstrijd: tijdrit
Overig
UCI WC
Overall
1
PLAT Jetze
MH5
NED19910610
NETHERLANDS
17:00,1
2
DE VRIES Tim
MH5
NED19780810
NETHERLANDS
17:32,3
3
VAN DYK Ernst
MH5
RSA19730404
SOUTH AFRICA
17:47,2
4
SANCHEZ Oscar
MH5
USA19751202
UNITED STATES OF AMERICA
17:48,9
5
REEKERS Johan
MH5
NED19571228
NETHERLANDS
17:50,8
6
JERALIC Primoz
MH5
SLO19830420
SLOVENIA
22:16,8

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
WILK Rafal
MH4
POL19741209
POLAND
16:42,5
2
FRUEHWIRTH Thomas
MH4
AUT19810812
AUSTRIA
17:32,0
3
MERKLEIN Vico
MH4
GER19770812
GERMANY
17:35,4
4
VAN DE STEENE Jonas
MH4
BEL19870215
BELGIUM
17:41,2
5
SKRZYPINSKI Arkadiusz
MH4
POL19750621
POLAND
17:44,5
6
GIERA Krystian
MH4
POL19810205
POLAND
17:53,0
7
JEFFRE Bernd
MH4
GER19640317
GERMANY
17:58,8
8
BOSREDON Mathieu
MH4
FRA19901123
INDIVIDUAL
18:00,3
9
BARLEY Nigel
MH4
AUS19740927
AUSTRALIA
18:14,6
10
GABRIEL Patrick
MH4
GER19820527
GERMANY
18:41,7
11
BURGGRAAF Herber
MH4
NED19800806
NETHERLANDS
18:51,9
12
JORGENSEN Michael
MH4
DEN19781012
DENMARK
19:15,9
13
SEVER Marko
MH4
SLO19790604
SLOVENIA
19:39,8
14
CORONT DUCLUZEAU Didier
MH4
FRA19700102
INDIVIDUAL
19:50,8
15
GRITSCH Alexander
MH4
AUT19820507
AUSTRIA
19:57,7
16
ALLDIS Brian
MH4
GBR19860708
INDIVIDUAL
19:58,4
17
SULC Miroslav
MH4
CZE19730831
INDIVIDUAL
20:02,9
18
FRITSCH Joseph
MH4
FRA19980528
INDIVIDUAL
20:25,6
19
WAGENER Joel
MH4
LUX19720817
LUXEMBOURG
20:29,0
20
VANHAVERBEKE Stefaan
MH4
BEL19800416
INDIVIDUAL
21:03,7
21
OFFERMAN David
MH4
BEL19760203
INDIVIDUAL
21:20,4
22
BERCHESI MANZIONE Martin
MH4
ESP19780423
INDIVIDUAL
21:33,5

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
FREI Heinz
MH3
SUI19580128
SWITZERLAND
17:46,4
2
WEBER Max
MH3
GER19640809
GERMANY
18:08,6
3
DEBERG Jean Francois
MH3
BEL19811117
BELGIUM
18:16,6
4
LACHENAUER William
MH3
USA19710414
UNITED STATES OF AMERICA
18:16,7
5
ABLINGER Walter
MH3
AUT19690512
AUSTRIA
18:42,2
6
HIELKEMA Mischa
MH3
NED19751122
NETHERLANDS
19:00,6
7
NARCE Ludovic
MH3
FRA19680614
INDIVIDUAL
19:20,7
8
HYNDMAN Alex
MH3
CAN19901015
CANADA
19:58,8
9
RIDER IBANEZ Israel
MH3
ESP19710122
INDIVIDUAL
20:34,1
10
BALLESTEROS CUCURULL Diego
MH3
ESP19740314
INDIVIDUAL
20:39,5
11
RUIZ MORENO Alfonso
MH3
ESP19790502
INDIVIDUAL
20:43,8
12
DOERINGER Jurgen
MH3
GER19660423
INDIVIDUAL
20:56,4
13
SZUMIEC Rafal
MH3
POL19830123
POLAND
21:04,3
14
HOFFMANN Lars
MH3
GER19681226
INDIVIDUAL
21:11,0
15
PELTOPURO Jani
MH3
FIN19730501
FINLAND
21:11,3
16
FELIES Nico
MH3
BEL19730503
INDIVIDUAL
21:15,7
17
TESSON Vincent
MH3
FRA19910530
INDIVIDUAL
21:29,9
18
FRATINI Luciano
MH3
LUX19631031
LUXEMBOURG
21:34,1
19
BOBST Hans-Rudolf
MH3
SUI19631106
SWITZERLAND
22:08,4
20
HORMANN Harald
MH3
AUT19620806
AUSTRIA
22:20,2
21
ROHAN Mark
MH3
IRL19810726
INDIVIDUAL
23:01,5
22
JENSEN Michael
MH3
DEN19760622
DENMARK
23:08,6
23
RIENER Stefan
MH3
AUT19890401
AUSTRIA
24:34,0

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
GROULX William
MH2
USA19740311
UNITED STATES OF AMERICA
22:07,9
2
LION Yaakov Kobi
MH2
ISR19760525
ISRAEL
23:57,8
3
HINDRICQ Christophe
MH2
BEL19650218
BELGIUM
25:35,2
4
BACKMAN Anders
MH2
SWE19851017
SWEDEN
25:47,2
5
FOLTYN Pavel
MH2
CZE19760229
INDIVIDUAL
26:07,1
6
FRANKOWSKI Mariusz
MH2
GER19920118
GERMANY
28:00,9
7
WITTWER Reto
MH2
SUI19950118
SWITZERLAND
31:56,4
8
DVORAK Ivan
MH2
CZE19820205
INDIVIDUAL
45:01,4
9
TER STEEGE Edwin
MH2
NED19730724
NETHERLANDS
45:54,4

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
NICKEL Grant
MH1
AUS19681202
AUSTRALIA
35:31,5
2
WILLIAMS Timothy
MH1
NZL19760303
NEW ZEALAND
36:10,2
3
POLVI Teppo
MH1
FIN19750420
FINLAND
38:39,7
4
FRUH Benjamin
MH1
SUI19920213
SWITZERLAND
38:57,3
5
JAHODA Patrik
MH1
CZE19930626
INDIVIDUAL
38:57,3
6
MIKOLAJCZYK Rafal
MH1
POL19900430
POLAND
43:51,0
7
LALLOZ Julien
MH1
FRA19750313
INDIVIDUAL
45:50,9
8
WILCOX Barry
MH1
USA19780710
INDIVIDUAL
49:17,2
9
MILANESI Marco
MH1
ITA19760503
INDIVIDUAL
54:19,7

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
VIETH Dorothee
WH5
GER19601012
GERMANY
18:41,3
2
DE VAAN Laura
WH5
NED19800811
NETHERLANDS
18:45,9
3
JANSEN Jennette
WH5
NED19680417
NETHERLANDS
20:17,2
4
ESKAU Andrea
WH5
GER19710321
GERMANY
20:28,5
5
ENFOT Jessica
WH5
SWE19670116
SWEDEN
22:30,5

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
REPPE Christiane
WH4
GER19870821
GERMANY
21:26,1
2
MOSHKOVICH Svetlana
WH4
RUS19830604
RUSSIAN FEDERATION
21:36,2
3
PAN Silke
WH4
GER19730111
GERMANY
22:44,5
4
WAREING Caroline
WH4
GBR19770531
INDIVIDUAL
27:57,8

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
ASHER Justine
WH2
RSA19710520
SOUTH AFRICA
29:52,5

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
MILLER Emilie
WH1
AUS19950309
AUSTRALIA
31:30,3
Overige uitslagen
Datum
Evenement
Soort
Divisie
04-08-2012
vlag deEHC Lobbach
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H1.1
02-07-2017
vlag nlWorldcup Emmen
Wedstrijd: teamrelay
Teams
26-05-2019
vlag nlNHC 6 EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
08-07-2012
vlag itEHC Fossano tijdrit
Wedstrijd: tijdrit
W H1
22-07-2013
vlag nlNK aankoppelhandbiken
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
15-09-2019
vlag nlWK Paracycling Roadrace WH4
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H4
01-07-2017
vlag nlWorldcup Emmen
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H5
09-05-2014
vlag itWorldcup Castiglione della Pacaia
Wedstrijd: tijdrit
M H1
23-08-2013
vlag caWorldcup Matane
Wedstrijd: tijdrit
W H1
06-04-2019
vlag nlNHC 1 Grote prijs van Rotterdam
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall