vlag ch WK Nottwill tijdrit

Datum
Evenement
Plaats
Soort
Competitie
Kampioenschap
Divisie
31-07-2015
WK Nottwill tijdrit
Nottwill
Wedstrijd: tijdrit
WK
UCI WK
Overall
1
DE VAAN Laura
WH5
NED19800811
NETHERLANDS
0:24:58.43
2
ESKAU Andrea
WH5
GER19710321
GERMANY
0:25:06.61
3
VIETH Dorothee
WH5
GER19601012
GERMANY
0:25:37.53
4
MASTERS Oksana
WH5
USA19890619
UNITED STATES OF AMERICA
0:25:55.15
5
JANSEN Jennette
WH5
NED19680417
NETHERLANDS
0:26:36.11
6
ENFOT Jessica
WH5
SWE19670116
SWEDEN
0:28:35.00

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
MOSHKOVICH Svetlana
WH4
RUS19830604
RUSSIAN FEDERATION
0:27:46.54
2
REPPE Christiane
WH4
GER19870821
GERMANY
0:28:00.50
3
GRAF Sandra
WH4
SUI19691209
SWITZERLAND
0:29:47.74
4
PAN Silke
WH4
GER19730111
GERMANY
0:29:56.76
5
LEE Doyeon
WH4
KOR19720109
KOREA
0:31:16.70
6
STOECKLI Sandra
WH4
SUI19850829
SWITZERLAND
0:33:11.21

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
PORCELLATO Francesca
WH3
ITA19700905
ITALY
0:27:53.94
2
DANA Alicia
WH3
USA19690212
UNITED STATES OF AMERICA
0:29:11.21
3
KALUZA Renata
WH3
POL19810428
POLAND
0:29:57.36
4
DARKE Karen
WH3
GBR19710625
GREAT BRITAIN
0:30:16.15
5
OROSZOVA Anna
WH3
SVK19630323
SLOVAKIA
0:31:20.11
6
LI Huaxian
WH3
CHN19890813
PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
0:31:50.58
7
ANTOSOVA Katerina
WH3
CZE19650202
CZECH REPUBLIC
0:32:09.71
8
YANUTO Natalia
WH3
RUS19780714
RUSSIAN FEDERATION
0:33:28.38
9
FENOCCHIO Francesca
WH3
ITA19781209
ITALY
0:34:35.40
10
MARTINS MALAVAZZI Jady
WH3
BRA19940907
BRAZIL
0:34:46.80
11
LEE Seung Mi
WH3
KOR19720804
KOREA
0:38:11.10
12
ALBERTSDOTTIR Arna
WH3
ISL19900608
ICELAND
0:51:23.95

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
ASHER Justine
WH2
RSA19710520
SOUTH AFRICA
0:37:35.51
2
KOEDOOD Carmen
WH2
NED19961115
NETHERLANDS
0:54:08.16
3
JEON Mikyoung
WH2
KOR19710415
KOREA
0:58:15.49

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
MILLER Emilie
WH1
AUS19950309
AUSTRALIA
0:47:33.76

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1.
ZANARDI Alessandro
MH5
ITA19661023
ITALY
0:28:29.12
2.
SANCHEZ Oscar
MH5
USA19751202
UNITED STATES OF AMERICA
0:29:08.81
3.
VAN DYK Ernst
MH5
RSA19730404
SOUTH AFRICA
0:29:21.46
4.
DE VRIES Tim
MH5
NED19780810
NETHERLANDS
0:29:39.90
5.
PLAT Jetze
MH5
NED19910610
NETHERLANDS
0:29:41.24
6.
CNOSSEN Daniel
MH5
USA19800517
UNITED STATES OF AMERICA
0:30:12.89
7.
COSTA Luis Miguel
MH5
POR19730610
PORTUGAL
0:31:44.76
8.
LIU Qiangli
MH5
CHN19870629
PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
0:31:51.55
9.
JERALIC Primoz
MH5
SLO19830420
SLOVENIA
0:38:29.45

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
WILK Rafal
MH4
POL19741209
POLAND
0:28:55.15
2
MERKLEIN Vico
MH4
GER19770812
GERMANY
0:29:36.93
3
FRUEHWIRTH Thomas
MH4
AUT19810812
AUSTRIA
0:29:52.46
4
SKRZYPINSKI Arkadiusz
MH4
POL19750621
POLAND
0:30:37.45
5
BOSREDON Mathieu
MH4
FRA19901123
FRANCE
0:31:11.74
6
JEFFRE Bernd
MH4
GER19640317
GERMANY
0:31:19.41
7
MALMBERG Peter
MH4
SWE19751016
SWEDEN
0:31:30.42
8
VAN DE STEENE Jonas
MH4
BEL19870215
BELGIUM
0:31:42.26
9
BARLEY Nigel
MH4
AUS19740927
AUSTRALIA
0:31:42.70
10
GIERA Krystian
MH4
POL19810205
POLAND
0:31:48.13
11
LEDO Mark
MH4
CAN19770723
CANADA
0:32:00.21
12
CHRISTIANSEN Kim Kluver
MH4
DEN19800908
DENMARK
0:32:41.60
13
BURGGRAAF Herber
MH4
NED19800806
NETHERLANDS
0:32:44.84
14
GRITSCH Alexander
MH4
AUT19820507
AUSTRIA
0:33:33.90
15
LIBANORE Athos
MH4
SUI19760226
SWITZERLAND
0:34:20.43
16
SEVER Marko
MH4
SLO19790604
SLOVENIA
0:35:17.26
17
WAGENER Joel
MH4
LUX19720817
LUXEMBOURG
0:35:51.30
18
FROHOFER Felix
MH4
SUI19940829
SWITZERLAND
0:36:03.00
19
ZHANG Bin
MH4
CHN19881221
PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
0:45:42.24

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
PODESTA Vittorio
MH3
ITA19730603
ITALY
0:30:15.89
2
FREI Heinz
MH3
SUI19580128
SWITZERLAND
0:30:43.64
3
WEBER Lukas
MH3
SUI19690928
SWITZERLAND
0:31:00.39
4
ABLINGER Walter
MH3
AUT19690512
AUSTRIA
0:31:14.86
5
CECCHETTO Paolo
MH3
ITA19670719
ITALY
0:32:11.21
6
DEBERG Jean Francois
MH3
BEL19811117
BELGIUM
0:32:26.72
7
LACHENAUER William
MH3
USA19710414
UNITED STATES OF AMERICA
0:32:34.94
8
MOREAU Charles
MH3
CAN19820411
CANADA
0:32:51.16
9
HIELKEMA Mischa
MH3
NED19751122
NETHERLANDS
0:33:25.51
10
BERSET Jean-Marc
MH3
SUI19600712
SWITZERLAND
0:33:33.88
11
WEBER Max
MH3
GER19640809
GERMANY
0:34:10.28
12
RANDALL David
MH3
USA19740207
UNITED STATES OF AMERICA
0:34:19.79
13
LIANG Jiao
MH3
CHN19920317
PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
0:34:35.95
14
PELTOPURO Jani
MH3
FIN19730501
FINLAND
0:35:46.12
15
SZUMIEC Rafal
MH3
POL19830123
POLAND
0:36:31.11
16
KIM Yong Ki
MH3
KOR19751130
KOREA
0:36:59.19
17
FRATINI Luciano
MH3
LUX19631031
LUXEMBOURG
0:38:23.11
18
JENSEN Michael
MH3
DEN19760622
DENMARK
0:39:34.72
19
ESPINOZA BALZA Richard Leandro
MH3
VEN19860723
BOLIVARIAN REPUBLIC OF VENEZUELA
0:39:49.34
20
EUGENE Fritzner
MH3
HAI19791011
HAITI
0:44:25.20
21
BANI HASHEM Mohammed
MH3
UAE19850211
UNITED ARAB EMIRATES
0:48:22.51
22
ALMAZAM Husain
MH3
UAE19780310
UNITED ARAB EMIRATES
0:53:10.80

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
MAZZONE Luca
MH2
ITA19710503
ITALY
0:27:57.34
2
GROULX William
MH2
USA19740311
UNITED STATES OF AMERICA
0:28:19.52
3
FANKHAUSER Tobias
MH2
SUI19891109
SWITZERLAND
0:29:48.62
4
LION Yaakov Kobi
MH2
ISR19760525
ISRAEL
0:31:12.49
5
SHERIDAN Brian
MH2
USA19751013
UNITED STATES OF AMERICA
0:31:40.41
6
BACKMAN Anders
MH2
SWE19851017
SWEDEN
0:31:59.96
7
SCHATTAUER Wolfgang
MH2
AUT19591008
AUSTRIA
0:32:40.98
8
HINDRICQ Christophe
MH2
BEL19650218
BELGIUM
0:32:44.90
9
FRANKOWSKI Mariusz
MH2
GER19920118
GERMANY
0:33:54.15
10
CECILLON Rodolph
MH2
FRA19740601
FRANCE
0:36:06.47
11
TER STEEGE Edwin
MH2
NED19730724
NETHERLANDS
0:54:19.45

Rank
Name
Class
UCI Code
Nation
Result
1
DU PREEZ Nicolas Pieter
MH1
RSA19800114
SOUTH AFRICA
0:41:59.74
2
WILLIAMS Timothy
MH1
NZL19760303
NEW ZEALAND
0:44:35.82
3
FRUEH Benjamin
MH1
SUI19920213
SWITZERLAND
0:44:52.20
4
POLVI Teppo
MH1
FIN19750420
FINLAND
0:45:44.50
5
NICKEL Grant
MH1
AUS19681202
AUSTRALIA
0:45:50.70
6
JAHODA Patrik
MH1
CZE19930626
CZECH REPUBLIC
0:49:38.79
7
TUOR Alain
MH1
SUI19830304
SWITZERLAND
0:50:40.73
8
BACHMAIER Ernst
MH1
AUT19700421
AUSTRIA
0:50:52.58
9
MIKOLAJCZYK Rafal
MH1
POL19900430
POLAND
0:52:20.92
10
SOPANEN Harri
MH1
FIN19680319
FINLAND
0:56:41.25
Overige uitslagen
Datum
Evenement
Soort
Divisie
26-09-2020
vlag nlNHC Rotterdam
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H3
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H4
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H5/O
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H1-4
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H5/O
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H3
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H4
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H5/O
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H1-4
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H5/O
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden MH3
Wedstrijd: tijdrit
M H3
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden MH4
Wedstrijd: tijdrit
M H4
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden MH5-open
Wedstrijd: tijdrit
M H5/O
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden WH1-4
Wedstrijd: tijdrit
W H1-4
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden WH5-open
Wedstrijd: tijdrit
W H5/O
15-02-2020
vlag esVuelta Playa Blanca serie 1 (MH4, MH5, MHO, WH)
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
15-02-2020
vlag esVuelta Playa Blanca serie 2 (MH1,MH2 en MH3)
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
15-02-2020
vlag esTotaaluitslag EHC-evenement Lanzarote
Wedstrijd: weg + tijdrit
Overall
14-02-2020
vlag esSalinas Race
Wedstrijd: tijdrit
Overall