vlag ch EHC Knutwil

Datum
Evenement
Plaats
Soort
Competitie
Kampioenschap
Divisie
02-06-2012
EHC Knutwil
Knutwil
Wedstrijd: tijdrit
Overig
EHC
M H3
1
90
POL19741209
Wilk Rafal
MH3
28:37.6
2
91
FRA19650923
Jeannot Joel
ECTCC Dordogne / Top End
MH3
28:47.3
9.7
3
89
AUS19740927
Barley Nigel
MH3
29:21.6
44.0
4
87
AUT19670712
Sternath Elmar
ABSV Wien/RSLC Holzkirchen
MH3
30:07.5
1:29.9
5
85
DEN19630811
Gerlach Thomas
Dansk Haandcykelklub
MH3
31:18.0
2:40.4
6
84
ITA19710731
Achenza Giovanni
MH3
31:26.9
2:49.3
7
88
FRA19901123
Bosredon Mathieu
UCB BRIVE
MH3
32:05.7
3:28.1
8
54
DEN19800908
Christiansen Kim Klüver
Danish Handbike Association
MH3
32:18.7
3:41.1
9
83
SUI19580402
Nietlispach Franz
carbonbike.ch
MH3
32:48.0
4:10.4
9
73
GER19820527
Gabriel Patrick
Otto Bock Team GC Nendorf
MH3
32:48.0
4:10.4
11
78
GER19660301
Purschke Torsten
Otto Bock Team
MH3
33:02.8
4:25.2
12
80
SUI19760226
Libanore Athos
MH3
33:22.3
4:44.7
13
76
SVK19640703
Kukla Daniel
MH3
33:28.5
4:50.9
14
72
GBR19860708
Alldis Brian
MH3
33:44.9
5:07.3
15
74
CZE19750308
Svehla Zbynek
SK Kontakt Praha
MH3
34:16.9
5:39.3
16
75
BEL19800416
Vanhaverbeke Stefaan
MH3
34:19.4
5:41.8
17
77
CZE19811018
Bíza Stanislav
Handbike ?R
MH3
34:27.2
5:49.6
18
70
SVK19630814
Selinga Peter
MH3
34:46.8
6:09.2
19
60
LUX19720817
Wagener Joel
ACKopstal/Lux Rollers
MH3
35:45.2
7:07.6
20
62
AUT19630808
Wimmer Wolfgang
RC-ENJO Vorarlberg
MH3
35:50.8
7:13.2
21
57
FRA19581213
Hery Patrick
MH3
36:00.5
7:22.9
22
66
SUI-19740109
Freda Markus
RC-Zürich
MH3
36:37.2
7:59.6
23
58
GER19580426
Hiebl Rudolf
SVE Oberdietfurt / SB Rosenhei
MH3
37:13.6
8:36.0
24
68
SUI19840207
Chammartin Nicolas
CFR Fribourg
MH3
37:29.4
8:51.8
25
61
LUX19721207
Weyrich Serge
cci differdange
MH3
38:24.9
9:47.3
26
69
SUI19620125
Baur Daniel
RC Zürich
MH3
41:32.8
12:55.2
27
64
SUI19930323
Muster Michel
RCZS
MH3
43:15.1
14:37.5
28
67
SUI19510514
Dürst Erwin
RC Chur
MH3
44:18.6
15:41.0
29
71
NED19731124
Snippe Seine
GSC Emmen
MH3
44:35.7
15:58.1
30
65
SUI19590721
Müller Guido
RCZ
MH3
48:08.5
19:30.9
31
63
SUI19710411
Kaufmann Thomas
MH3
56:11.7
27:34.1

DNS
55
ITA19681113
Fagone Orazio
MH3

DNS
56
GER19680703
Fromm Michael
handbike team kiel / GC Nendor
MH3

DNS
59
DEN19720519
Lund Ture
Ckkronborg
MH3

DNS
79
DEN19641009
Themsen Anders
dansk håndcykel klub
MH3

DNS
81
AUT19640613
Dolleschal Klaus
VSC Villach/ABSV Wien
MH3

DNS
82
GER19640317
Jeffré Bernd
Team Germany/ GC Nendorf e.V.
MH3

DNS
86
ITA19540226
Cratassa Mauro
Gircolo Camottieri Anniene
Overige uitslagen
Datum
Evenement
Soort
Divisie
03-05-2018
vlag beWorldcup Oostende
Wedstrijd: tijdrit
M H4
03-06-2021
vlag atEuropese kampioenschappen tijdrijden
Wedstrijd: tijdrit
Overall
16-06-2018
vlag czEHC Louny MH1/MH2/WH2/WH3/WHO2
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H2
09-06-2013
vlag deDuisburg marathon
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H Overall
02-06-2012
vlag chEHC Knutwil
Wedstrijd: tijdrit
M H1
21-07-2014
vlag nlNK weg
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H5/O
30-05-2015
vlag nlParacycling Weekend Utrecht
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H3
22-03-2015
vlag aeStart EHC (tijdrit)
Wedstrijd: tijdrit
Overall
31-05-2015
vlag nlParacycling Weekend Utrecht
Wedstrijd: tijdrit
W H4
31-05-2015
vlag nlParacycling Weekend Utrecht
Wedstrijd: tijdrit
M H1