vlag nl NHC2 : 2e paracycling wedstrijd Kennemerland

Datum
Evenement
Plaats
Soort
Competitie
Kampioenschap
Divisie
14-04-2019
NHC2 : 2e paracycling wedstrijd Kennemerland
Beverwijk
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overig
NHC
Overall

POS
#
NAME
LAPS
TOTAL TIME
DIFF
BEST TIME
BEST LAP
BEST SPEED
CATEGORY

DNF
59
Roy op de Beeck
10
44:32.567
0.000
3:47.574
2
22.147 km/h

MANNEN H3 - WEDSTRIJD

POS
#
NAME
LAPS
TOTAL TIME
DIFF
BEST TIME
BEST LAP
BEST SPEED
CATEGORY
1
50
Sidney Bito
25
1:03:24.407
0.000
2:13.063
1
37.877 km/h
Para-cycling Man
2
55
Edward Maalouf
25
1:03:51.564
27.157
2:21.005
12
35.743 km/h
Para-cycling Man
3
57
Dave Versluis
23
1:05:15.508
0.000
2:26.328
1
34.443 km/h
Para-cycling Man
4
54
Jeroen Kooij
20
1:03:28.910
0.000
2:55.726
1
28.681 km/h
Para-cycling Man
5
53
Dennie Jager
18
1:05:10.702
0.000
3:07.775
1
26.841 km/h
Basislid Man
6
51
Vincent Harte
18
1:05:15.715
5.013
3:17.400
1
25.532 km/h
Para-cycling Man
7
56
John Schot
16
1:02:22.459
0.000
3:10.081
1
26.515 km/h
Para-cycling Man

MANNEN H4 - WEDSTRIJD

POS
#
NAME
LAPS
TOTAL TIME
DIFF
BEST TIME
BEST LAP
BEST SPEED
CATEGORY
1
33
Jetze Plat
27
1:02:12.580
0.000
2:00.024
1
41.992 km/h
Para-cycling Man
2
34
Geert Schipper
26
1:02:36.080
0.000
2:12.059
1
38.165 km/h
Para-cycling Man
3
30
Chiel Albers
23
1:03:20.967
0.000
2:26.114
1
34.494 km/h
Para-cycling Man
4
32
Peter Nijman
18
1:03:35.101
0.000
3:08.148
1
26.787 km/h
Basislid Man
5
31
Brendan Bischoff
0
0.000
0.000
0.000
0
0 km/h
Para-cycling Man
6
35
Sander Smit
16
1:06:01.707
0.000
3:28.737
1
24.145 km/h
Para-cycling Man

MANNEN H5/0 - WEDSTRIJD

POS
#
NAME
LAPS
TOTAL TIME
DIFF
BEST TIME
BEST LAP
BEST SPEED
CATEGORY
1
20
Roel Bruijn
23
59:55.331
0.000
2:24.041
6
34.99 km/h
Para-cycling Man
2
23
Niek Rensen
19
1:01:32.469
0.000
2:54.592
3
28.867 km/h
Para-cycling Man
3
22
Gerard Kalis
18
1:01:15.119
0.000
3:01.760
1
27.729 km/h
Para-cycling Man
4
21
Marco Heijkoop
17
58:29.327
0.000
3:05.969
2
27.101 km/h
Basislid Man
5
24
Jan Willem Smal
16
1:01:20.302
0.000
3:30.594
1
23.932 km/h
Basislid Man

VROUWEN H1-4 - WEDSTRIJD

POS
#
NAME
LAPS
TOTAL TIME
DIFF
BEST TIME
BEST LAP
BEST SPEED
CATEGORY
1
12
Margret IJdema-Groot
18
1:00:17.346
0.000
3:03.306
1
27.495 km/h
Basislid Vrouw
2
11
Melanie Helweg
15
59:20.798
0.000
3:25.033
1
24.581 km/h
Para-cycling Vrouw
3
13
Annika Meer van der
15
1:00:28.066
1:07.268
3:24.970
1
24.589 km/h
Basislid Vrouw

VROUWEN H5/0 - WEDSTRIJD

POS
#
NAME
LAPS
TOTAL TIME
DIFF
BEST TIME
BEST LAP
BEST SPEED
CATEGORY
1
1
Yvette Röttger
21
1:04:10.107
0.000
2:42.985
1
30.923 km/h
Para-cycling Vrouw
2
2
Christa Zonneveld
19
1:03:47.526
0.000
3:07.696
1
26.852 km/h
Basislid Vrouw
Overige uitslagen
Datum
Evenement
Soort
Divisie
02-09-2017
vlag zaWK Pietermaritzburg
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H4
12-05-2018
vlag nlNHC3 : Marianne Vos Classic
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
03-06-2012
vlag chEHC Schenkon
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H1.1
04-08-2018
vlag itWK Maniago
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H3
13-06-2021
vlag ptWK wegwedstrijd WH2
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H2
03-05-2018
vlag beWorldcup Oostende
Wedstrijd: tijdrit
M H5
05-07-2014
vlag nlHandbike wedstrijd Didam
Wedstrijd: tijdrit
Overall
15-09-2016
vlag brParalympics Wegwedstrijd
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H4
29-06-2013
vlag czEHC Louny
Wedstrijd: tijdrit
Overall
18-09-2021
vlag nlNHC : Marathon Utrecht
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall