vlag ch EHC Schenkon

Datum
Evenement
Plaats
Soort
Competitie
Kampioenschap
Divisie
03-06-2012
EHC Schenkon
Schenkon
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overig
EHC
M H3
1.
Wilk Rafal
POL
P-Rzeszow
1:33.41,6
-----
-202
39,255
30.33
3.
31.31
1.
31.36
1.
2.
Jeannot Joel
FRA
ECTCC Dordogne / Top End
1:34.26,9
0.45,3
-201
38,941
30.33
2.
31.31
1.
32.22
2.
3.
Barley Nigel
AUS
AUS-Cronulla
1:35.58,1
2.16,5
-203
38,325
30.32
1.
31.40
3.
33.44
3.
4.
Gerlach Thomas
DEN
Dansk Haandcykelklub
1:38.30,8
4.49,2
-207
37,335
30.44
5.
32.37
6.
35.09
4.
5.
Bosredon Mathieu
FRA
UCB BRIVE
1:38.31,2
4.49,6
-204
37,332
30.45
8.
32.36
5.
35.09
5.
6.
Sternath Elmar
AUT
ABSV Wien/RSLC Holzkirchen
1:38.35,4
4.53,8
-205
37,306
30.33
4.
32.26
4.
35.35
7.
7.
Christiansen Kim Klüve
DEN
Danish Handbike Association
1:38.38,5
4.56,9
-237
37,286
30.45
7.
32.38
7.
35.14
6.
8.
Gabriel Patrick
GER
Otto Bock Team GC Nendorf
1:41.52,3
8.10,7
-219
36,104
30.49
9.
34.25
10.
36.36
10.
9.
Nietlispach Franz
SUI
carbonbike.ch
1:41.59,9
8.18,3
-209
36,059
30.59
11.
34.19
9.
36.41
12.
10.
Achenza Giovanni
ITA
I-Oschiri (OT)
1:42.00,2
8.18,6
-208
36,057
30.45
6.
33.02
8.
38.12
19.
11.
Purschke Torsten
GER
Otto Bock Team
1:42.33,2
8.51,6
-214
35,864
30.53
10.
34.25
11.
37.14
16.
12.
Fagone Orazio
ITA
I-Frossasco (TO)
1:44.24,6
10.43,0
-236
35,226
32.40
16.
35.08
14.
36.35
8.
13.
Libanore Athos
SUI
Giubiasco
1:44.26,8
10.45,2
-212
35,214
31.11
12.
36.38
20.
36.36
9.
14.
Svehla Zbynek
CZE
SK Kontakt Praha
1:44.28,1
10.46,5
-218
35,206
32.40
18.
35.08
12.
36.39
11.
15.
Kukla Daniel
SVK
SK-Bratislava
1:44.34,2
10.52,6
-216
35,172
32.40
17.
35.09
16.
36.44
13.
16.
Selinga Peter
SVK
SK-Bratislava
1:44.38,1
10.56,5
-222
35,15
32.41
20.
35.09
15.
36.48
14.
17.
Wagener Joel
LUX
ACKopstal/Lux Rollers
1:44.47,2
11.05,6
-230
35,099
32.39
13.
35.09
17.
36.57
15.
18.
Vanhaverbeke Stefaan
BEL
B-Ruddervoorde
1:45.28,5
11.46,9
-217
34,87
32.41
19.
35.10
18.
37.37
17.
19.
Alldis Brian
GBR
GB-Bury St Edmunds
1:46.00,5
12.18,9
-220
34,695
32.40
15.
35.08
12.
38.12
18.
20.
Biza Stanislav
CZE
Handbike CR
1:48.59,6
15.18,0
-215
33,745
32.40
14.
36.26
19.
39.52
20.
21.
Wimmer Wolfgang
AUT
RC-ENJO Vorarlberg
1:54.07,4
20.25,8
-228
32,228
35.13
23.
38.18
21.
40.35
21.
22.
Hery Patrick
FRA
F-Ris Orangis
1:56.50,2
23.08,6
-233
31,479
35.12
21.
38.20
22.
43.16
22.
23.
Frohofer Felix
SUI
RC Zürich
2:00.37,4
26.55,8
-235
30,491
35.13
22.
40.40
24.
44.44
23.
24.
Freda Markus
SUI
RC Zürich
2:00.39,4
26.57,8
-225
30,483
35.14
24.
40.40
23.
44.45
24.
25.
Hiebl Rudolf
GER
SVE Oberdietfurt / SB Rosenhei
2:03.27,6
29.46,0
-232
29,791
35.24
25.
41.51
25.
46.11
25.
26.
Snippe Seine
NED
GSC Emmen
2:16.30,4
42.48,8
-221
26,943
41.51
28.
46.48
26.
47.50
26.
27.
Kaufmann Thomas
SUI
Schenkon
2:21.15,0
47.33,4
-227
26,038
41.24
27.
48.13
28.
51.37
27.
28.
Muster Michel
SUI
RC Zentralschweiz
2:24.50,6
51.09,0
-226
25,392
41.22
26.
47.17
27.
56.10
28.
29.
Dürst Erwin
SUI
RC Chur
1:37.34,6
Runde 2
-224
---
43.14
29.
54.20
29.
----
----
30.
Weyrich Serge
LUX
cci differdange
47.29,0
Runde 1
-229
---
47.29
30.
----
----
----
----
Overige uitslagen
Datum
Evenement
Soort
Divisie
26-09-2020
vlag nlNHC Rotterdam
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H3
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H4
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H5/O
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H1-4
19-09-2020
vlag nlNK basisleden
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H5/O
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H3
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H4
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
M H5/O
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H1-4
19-09-2020
vlag nlNK licentiehouders
Wedstrijd: wegwedstrijd
W H5/O
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden MH3
Wedstrijd: tijdrit
M H3
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden MH4
Wedstrijd: tijdrit
M H4
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden MH5-open
Wedstrijd: tijdrit
M H5/O
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden WH1-4
Wedstrijd: tijdrit
W H1-4
15-09-2020
vlag nlNK tijdrijden WH5-open
Wedstrijd: tijdrit
W H5/O
15-02-2020
vlag esVuelta Playa Blanca serie 1 (MH4, MH5, MHO, WH)
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
15-02-2020
vlag esVuelta Playa Blanca serie 2 (MH1,MH2 en MH3)
Wedstrijd: wegwedstrijd
Overall
15-02-2020
vlag esTotaaluitslag EHC-evenement Lanzarote
Wedstrijd: weg + tijdrit
Overall
14-02-2020
vlag esSalinas Race
Wedstrijd: tijdrit
Overall